Wesprzyj mnie!

Napisać, że fotografia jest sprawą kosztową to nic nie powiedzieć. Jednak nie chodzi o to, aby zebrać pieniądze, aby nie wydawać własnych.

Oczywiście, lubię wielkie wydarzenia sportowe, mecze Ekstraklasy, Europejskich Pucharów, ale bardzo dużą satysfakcję (jeśli nie większą) dają zdjęcia zespołów amatorskich lub półamatorskich, zawodników ze sportów niszowych. Sportowcy, którzy poświęcają swój wolny czas, swoje pieniądze aby grać, trenować zasługują na duży szacunek.

Jednak, żeby jeszcze zadbać o uwiecznienie swojej pasji, niestety, już nie mają środków. Dla mnie fotografowanie pasji, walki, emocji daje dużo satysfakcji. A dla zawodników może to być wspaniałą pamiątką lub promocją zawodów. Nie ma znaczenia, że to nie Liga Mistrzów czy Igrzyska Olimpijskie. Ale trudno od takich zespołów czy sportowców oczekiwać zapłaty za wykonaną pracę i, niestety, często jest to barierą nie do pokonania. Dlatego, aby móc dalej robić to, co robię zdecydowałem się poprosić o wsparcie, które umożliwi mi jeszcze większe poświęcenie się. 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć zapraszam na stronę Patronite!

Moi patroni

To dzięki Wam mogę wykonywać wszystkie zdjęcia zamieszone na tej stronie!


Agnieszka Szurek

Bartek Koper

Mariusz Żmijewski